65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини

12-09-2016
DSC_4278

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини (голова – Марія Гайдар).

У членів комісії був ряд запитань до директора Департаменту «Агенство з питань інвестицій та розвитку» Одеської ОДА Любов Шипович щодо затвердження  плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року. В результаті обговорення депутати рекомендували Департаменту «Агенство з питань інвестицій та розвитку» доопрацювати даний документ.

На розгляд постійної комісії було винесено проект перспективного плану формування територій громад області. Озвучивши свої зауваження, депутати не підтримали запропонований план.

Також депутати розглянули питання стосовно екологічної ситуації, що склалась в Одеській затоці у грудні 2015 року після скидання в неї стічних вод зі станції біологічного очищення «Північна». Заслухавши начальника управління капітального будівництва Одеської міської ради, депутати висловилися за доцільність підготувати звернення постійної комісії до голови обласної державної адміністрації щодо визначення правового статусу Хаджибеївської дамби.

DSC_4278 DSC_4280

Повернутися назад