65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

13-06-2016
photo_2016-06-13_10-23-38

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, яке відбулося під головуванням Валентина Волканова, депутати розглянули низку профільних питань.

Так, члени комісії заслухали проекти рішень обласної ради «Про звіт Одеської обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області за 2015 рік» та «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2016-2017 роках Стратегії економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року» та взяли їх до відома.

Далі учасники засідання розглянули питання щодо перерахування орендної плати за використання водних об’єктів місцевого значення. Йшлося про Василівський ставок Біляївського району та Понятівський ставок Роздільнянського району. Ретельно розглянувши питання першого ставка, члени комісії вирішили спрямувати спеціалістів відділу природокористування апарату обласної ради для перевірки та винесення остаточного рішення щодо перерахування орендної плати.  Також депутати рекомендували зменшити орендну плату за використання водних об’єктів Понятівського ставка згідно з наказом Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти» від 28.05.2013 № 236.

Також на розгляді у членів комісії було звернення еколого-культурного центру стосовно прийняття мораторію на вирубку лісів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду місцевого значення в Одеській області. Депутати підтримали дане звернення про тимчасову заборону санітарної вирубки лісів до прийняття відповідних санітарних правил Кабінетом Міністрів України. Також депутатами було рекомендовано Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації розробити проект програми з відновлення лісів Одеської області.

Учасники засідання розглянули проект рішення обласної ради «Про передачу безхозних гідротехнічних споруд у комунальну власність та впровадження їх платного використання шляхом оренди» та вирішили винести дане питання на найближче засідання сесії обласної ради.

photo_2016-06-13_10-23-38

Повернутися назад