65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Засідання постійної комісії з питань управління майном спільної власності територіальних громад області

15-06-2016
HAK_4270

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області (голова – Ольга Юрко). Насамперед депутати обговорили низку кадрових питань, які стосуються укладення контрактів із керівниками комунальних установ медичної сфери, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Члени комісії заслухали та взяли до відома звіт директора департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» обласної державної адміністрації Любов Шипович щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області за 2015 рік, а також підтримали план заходів з реалізації у 2016-2017 роках стратегії економічного та соціального розвитку Одеської області.

Далі депутати підтримали ряд майнових проектів рішень. Зокрема, щодо безоплатного прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області цілісних майнових комплексів державних навчальних закладів професійно-технічної освіти.

HAK_4260 HAK_4266 HAK_4270

Повернутися назад