Засідання робочої групи з питань децентралізації

13-07-2016
HAK_6425

Відбулося засідання спільної робочої групи з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад Одеської області.

Протягом останнього місяця робоча група працювала в форматі зустрічей з керівництвом районів, області і заслуховування пропозицій від глав районів, а також громад Одещини. На розгляд були винесені запропоновані районами пропозиції, які мають підстави для того, щоб після їх обговорення та опрацювання, вони були направлені на чергову сесію Одеської обласної ради для розгляду і затвердження нового чи доопрацьованого перспективного плану.

Кожну з пропозицій, які надійшли від районів та громад, було ретельно розглянуто. Сформовано моделі об’єднання громад, які у запропонованій районами конфігурації, відповідають вимогам Методики Кабінету Міністрів України з урахуванням регіональних особливостей, пов’язаних з географічними, культурними, освітніми та іншими чинниками. Відібрано ті з моделей, які мають достатньо підстав для подальшого затвердження їх Кабінетом Міністрів України.

HAK_6421 HAK_6425