65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Заступник голови обласної ради проконсультував керівництво Кодимської громади

11-08-2021
1E3ED01B-FBC5-4155-A858-6477F696E9FA

Заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський 11 серпня відвідав з робочим візитом Кодимську міську громаду.

У створеній минулого року громаді проживає близько 25 тисяч жителів, до її складу входять 20 сіл і місто Кодима. Наразі її керівництво потребує консультацій щодо організаційних питань.

«До мене і до голови Одеської облдержадміністрації звернувся глава Кодимської міської громади Сергій Лупашко з проханням допомогти у вирішенні проблемних питань у сферах фінансів, економіки, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, а також допомоги у вирішенні юридичних і організаційних питань», — розказав Вадим Шкарівський.

Разом з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів ОДА та обласної ради він провів робочий день в громаді, аби надати консультативну допомогу, налагодити комунікацію і ефективну роботу всіх її підрозділів.

«Хочу подякувати всім, хто долучився до проведення цього консультативно-навчального заходу, за ефективну роботу. Впевнений: після цього громада поступово вийде на новий рівень свого розвитку, що, безумовно, позитивно позначиться на рівні життя її мешканців», — зазначив заступник голови обласної ради.

Повернутися назад