65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Завершено капітальний ремонт актової зали Чубівського ДНЗ

23-04-2019
_00

У селі Чубівка Куяльницької ОТГ Подільського району завершено капітальний ремонт актової зали дитячого садку.

В ході реалізації даного проекту до дитячого садка було приєднано колишній сільський будинок культури в єдину будівлю Чубівського ДНЗ. У приміщені було демонтовано старі дерев’яні вікна і двері та встановлено нові металопластикові. Проведено внутрішні роботи: оздоблено стіни та стелю, відновлено систему освітлення, відремонтовано підлогу – замість старих дерев’яних дощок з’явилося сучасне покриття.

Роботи проводилися за кошти обласного бюджету, які було виділено на розвиток Куяльницької ОТГ. На капремонт витрачено більше 700 тис. грн.

Працівники закладу зазначають, що більше 50 років у дитячому садочку не було просторої кімнати для проведення запланованих заходів. Для того, щоб провести дитяче свято та розмістити гостей вихователям доводилося виносити всі меблі з приміщення дитячої групи.

«Мешканці села Чубівка звернулися до органів місцевого самоврядування з проханням розширити приміщення місцевого дитячого садочку та в якості пропозиції вказали на будівлю сільського клубу. Ініціативу громади було розглянуто; у місцевого дитсадка, збудованого ще у 1963 році, накінець з’явилася необхідна актова зала. Ці позитивні приклади відродження соціально значимих об’єктів у невеликих населених пунктах стали можливими завдяки реформі децентралізації – віднині саме люди вирішують, як їм витрачати свої кошти», – висловися голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

_00_000  0 1 2 4 85 6

Повернутися назад