65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Завершено капремонт стоматологічного відділення Ананьївської ЦРЛ

30-11-2018
2

У рамках обласної цільової програми «Здоров`я» на 2014-2018 роки завершено капітальний ремонт приміщень хірургічного відділення КУ «Ананьївська центральна районна лікарня» під приміщення стоматологічного відділення.

Проект реалізовано шляхом співфінансування обласного та районного бюджетів.

«Раніше стоматологічне відділення розміщувалося в окремій будівлі, що не відповідала санітарним нормам. В умовах медичної реформи, витрати на утримання окремого корпусу було б марнотратством. Перенесення стоматології в єдиний лікувальний комплекс – правильне рішення лікарів і влади. З одного боку ми задіяли порожнє крило хірургічного відділення і заощадили витрати на утримання, а з іншого – створили належні умови для медпрацівників та пацієнтів», – пояснив головний лікар ЦРЛ Анатолій Койчев.

За словами лікаря, умови праці медперсоналу стоматологічного відділення значно покращилися: якісне освітлення робочих місць, комфортний температурний режим та відсутність зайвої вогкості в приміщеннях. Гордість ананьївських стоматологів – новенька закрита камера з витяжною вентиляцією для роботи з летючими шкідливими речовинами.

«В умовах медичної реформи, започаткованої Президентом України Петром Порошенком, провідне місце займає якість надання медичних послуг. Обласна цільова програма «Здоров`я» сприяє розвитку медицини в регіоні. Приємно, що дане господарче питання (капітальний ремонт приміщень хірургічного відділення Ананьївської ЦРЛ під приміщення стоматологічного відділення) було своєчасно прийняте у сесійній залі більшістю депутатів обласної ради. Покращувати соціальні стандарти мешканців Одеської області – те, заради чого працює регіональний парламент», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Поступово у стоматологічному відділенні Ананьївської ЦРЛ планують замінити застаріле медичне обладнання.

2 5 6127 8 10

Повернутися назад