Завершено ремонт дороги у селі Молодіжне

13-09-2016
DSC_4444

Завершилися ремонтні роботи по вулиці Дукова села Молодіжне. На її реконструкцію з обласного бюджету було виділено 4 мільйони гривень. За словами місцевих жителів, в останнє дорога ремонтувалася ще у 1982 році. Ця дорога є третім в’їздом в місто Чорноморськ.

Депутати обласної ради від фракції «Відродження»: Ігор Недозимований, Іван Бойченко, Лілія Алексейчук, Олексій Кобильников, Євгеній Копотієнко, Віталій Разумов, Олександр Усінов та Ігор Учитель тримали на особистому контролі якість проведення ремонтних робіт.

Зрізано велика частина непридатного асфальту, закладено міцну основу щебенем та спеціальною технікою встановлено асфальтне покриття товщиною 10 сантиметрів. Також вивезена велика кількість сміття, яке розташовано біля території вулиці Дукова.

«Ремонт доріг – це добрий приклад співпраці обласної, місцевої влади та депутатів усіх рівнів у плані створення належних умов для комфортного проживання громади. Це реальний крок у вирішенні найбільш актуальних проблем сільських мешканців», – прокоментував будівництво доріг голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_4444 DSC_4448 DSC_4476