65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Завершилася 32-а сесія обласної ради

03-03-2020
DSC_0212

Депутати заслухали своїх колег стосовно внесення доповнень до сесійного порядку денного, після чого приступили до його розгляду.

Перший блок питань містив звернення депутатів Одеської обласної ради до Президента України та Уряду. Серед яких – звернення депутатів Одеської обласної ради до Прем’єр-міністра України і Міністра енергетики та захисту довкілля України щодо невідкладного вжиття заходів з недопущення екологічної катастрофи у водосховищі Катлабух в Ізмаїльському районі Одеської області; звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності припинення посягань на свободу слова, порушень недоторканності журналістів та утиску на незалежні засоби масової інформації в Україні; звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо впровадження земельної реформи в Україні та інші.

Наступний блок питань стосувався діяльності обласної ради та її органів.

Далі депутатський корпус обласної ради підтримав нові обласні програми, а також внесення змін до діючих в Одеській області регіональних, цільових та комплексних програм. Всі ці програми містять необхідні заходи для соціально-економічного розвитку Одеської області.

Ухвалено звіт одеської обласної адміністрації щодо виконання обласного бюджету Одеської області за 2019 рік та внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік з урахуванням доповнень депутатів та рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності (голова – Євгенія Абрамова).

Депутати підтримали низку майнових проектів рішень, які стосуються створення, ліквідації, зміни найменування, затвердження статутів комунальних підприємств, установ.

Завершальна частина сесійного засідання містила депутатські запити.

DSC_0203 DSC_0245 DSC_0306

DSC_0208 DSC_0212

Повернутися назад