65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Завершилася дев’ятнадцята сесія обласної ради VII скликання

12-06-2018
DSC_7012

Депутатський корпус перейшов до розгляду проекту рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, який було підтримано з урахуванням доповнень депутатів.

Під час подальшої роботи ухвалено блок майнових питань, до якого увійшли проекти рішень, зокрема: про передачу цілісного майнового комплексу комунального закладу «Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів-ліцей інформаційних технологій» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності міста Подільськ, про надання згоди на безоплатну передачу з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також проекти рішень про надання у 2018 році ряду об’єктів пільги з орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

У наступних пунктах порядку денного йшлося про земельні правовідносини, після чого було підтримано ряд проектів рішень про створення, діяльність ліквідацію, зміну найменування, затвердження статутів комунальних підприємств та установ, внесення змін до них.

У завершальній частині пленарного засідання затверджено розпорядження обласної ради, які було прийнято у міжсесійний період та розглянуто депутатські запити.

Після закінчення сесійного засідання голова обласної ради Анатолій Урбанський традиційно провів брифінг для представників ЗМІ.

DSC_6995 DSC_6998 DSC_7002 DSC_7009 DSC_7010 DSC_7012

Повернутися назад