65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Завершилася позачергова 34-та сесія обласної ради

15-05-2020
DSC_4593

Депутати перейшли до внесення доповнень до сесійного порядку денного.

Заслухавши своїх колег, депутати проголосували за порядок денний враховуючи всі пропозиції та зауваження.

Ухвалено зміни до рішення обласної ради «Про встановлення доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID -2019)». Зміни передбачають розширення переліку закладів охорони здоров’я, чиї співробітники отримають обласну (регіональну) доплату за роботу з пацієнтами, хворих на (COVID -2019). Так, доплати передбачені для медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я Одеської області, які надають первинну, вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу.

Наступний блок питань здебільшого стосувався внесення змін до регіональних і цільових програм, які реалізуються в Одеській області.

Ухвалено кадрові питання стосовно призначення на посади директорів комунальних установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, повноваження з управління якими делеговано ОДА.

Далі депутати проголосували за низку майнових, земельних питань та за внесення змін до обласного бюджету.

Завершальна частина пленарного засідання містила звернення депутатів обласної ради до центральних органів влади. Серед яких – звернення щодо необхідності підтримки підприємців на період після закінчення карантину; про запровадження механізму нарахування плати за розподіл природного газу, виходячи з фактичних обсягів його споживання; щодо реагування на ситуацію, яка склалася у ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство»; щодо необхідності вирішення нагальних проблем у галузі охорони здоров’я в Одеській області.

DSC_4584 DSC_4585 DSC_4592 DSC_4593 DSC_4595

Повернутися назад