Завершилося будівництво багатофункціонального спортмайданчику у с. Курісове

12-04-2019
4

У рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у селі Курісове Лиманського району Одеської області завершилося будівництво сучасного багатофункціонального спортивного майданчику.

Будівництво даного спортивного об’єкту стало можливим завдяки співфінансуванню з обласного і районного бюджетів, а також субвенції сільської ради. Хід робіт та результат проведених робіт тримав на особистому контролі депутат обласної ради Олег Кутателадзе.

Спортивний об’єкт облаштовано вуличними тренажерами, улаштовано баскетбольне та міні-футбольне поля зі штучним покриттям.

«Будівництво подібних спортивних об’єктів в Одеській області здійснюється шляхом співфінансування з бюджетів усіх рівнів у рамках реалізації державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», започаткованої Президентом України Петром Порошенком», – пояснив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Також у рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту завершуються будівельні роботи спортивних майданчиків у інших населених пунктах Лиманського району – Доброславі, Першотравневому, Кремидівці та Сербці.

0 1 2 3 4 5 6 7 8