65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Збір урожаю та спека: на дорогах Одещини посилюють ваговий контроль

22-06-2021
893F1222-0789-454E-AE12-0EC95DE02705

З 29 червня на дорогах Одеської області посилюється габаритно-ваговий контроль. Про це стало відомо під час чергової апаратної наради Одеської облдержадміністрації 22 червня, до якої долучився керуючий справами апарату обласної ради Олександр Балан.

Наразі представники Укртрансбезпеки заявляють, що здійснюють цілодобовий габаритно-ваговий контроль на ділянках чотирьох доріг до Одеси — з чотирьох напрямів. Там працюють 18 інспекторів.

За інформацією аграріїв, збір урожаю розпочнеться у третій декаді червня. Значна частина зернового урожаю буде прямувати в порт Южний. Аби зберегти дороги, особливо в умовах літньої спеки та масових перевезень зернових, планується здійснювати цілодобовий контроль додатково ще на чотирьох ділянках. Зокрема, на дорозі Одеса — Южний вирішено встановити сучасне вагове обладнання італійського виробництва. 

До того ж з 29 червня інспекторський склад Південного управління Укртрансбезпеки посилять ще 14 інспекторів з інших територіальних підрозділів. Відтак, в Одеській області працюватимуть 32 інспектори.

Зазначимо, таким чином вживаються заходи для того, щоб виключити можливість пересування транспортних засобів з перевищенням дозволених вагових норм.

Окрім того, це питання вже обговорювалося на засіданні постійної комісії з питань транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку. Акцентується увага на тому, що роботу в цьому напрямку треба посилювати й постійно моніторити результати.

Повернутися назад