65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Здоров’я Одещини

19-07-2016
88

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч із працівниками Одеського національного медичного університету, засновниками медичного фонду «Здоров’я Одещини» Павлом Липняговим, Володимиром Грубником, Олександром Потапчуком, Леонідом Чулаком та Сергієм Дехтяренко.

Учасники зустрічі обговорили ряд гуманітарних проектів, які будуть реалізовані під егідою обласної ради. Зокрема, створення регіональної програми, спрямованої на надання якісних і доступних послуг з діагностики, профілактики та лікування хворим на сахарний діабет. Йшлося також про можливість надання безкоштовної стоматологічної допомоги мешканцям області, покращення медичного обслуговування та оснащення медичних закладів сучасним обладнанням.

Окрім цього найближчим часом буде створено робочу групу за участі представників МФ «Здоров’я Одещини» та депутатів обласної ради, яка відвідає госпітальні округи.

«Демократичне суспільство базується на трьох основних постулатах: охороні здоров’я, освіті та юридичній сфері. Ми спільно з колегами по депутатському корпусу налаштовані на двосторонню співпрацю та готові врахувати пропозиції та обґрунтування представників медичного фонду», – зауважив Анатолій Урбанський.

Повернутися назад