65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Зелений туризм Одещини

08-07-2016
IMG_7638

Останнім часом все більш  привабливими для туристів усього світу стають українські села. Тут можна познайомитись з українськими традиціями, національними стравами, відвідати мальовничі міста та пам’ятки архітектури. Так званий «зелений» туризм розвивається і у Любашівському районі. На березі річки Кодима є справжні осередки сільського зеленого туризму садибного типу, які приваблюють туристів з усієї України.

Другої неділі липня в Україні традиційно відзначають День рибалки. Цього дня на річку Кодима з’їжджаються прихильники цієї справи з багатьох куточків Одещини, щоб взяти участь  у турнірі зі спортивного рибальства. Напередодні змагань депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко підкреслив актуальність популяризації спортивної риболовлі та побажав успіхів усім учасникам турніру.

«Потенціал  розвитку так званого «зеленого» туризму у нашому регіоні  існує і тому він буде розвиватися. Яскравий приклад тому – Любашівський район.  Тут, у мальовничому куточку Одещини, на березі річці Кодима можна пожити у затишній садибі, порибалити та відпочити від «благ» цивілізації. Не винятково турнір зі спортивного риболовства приходить саме тут. Я сподіваюсь, що «зелений» туризм Одещини у майбутньому  зможе сміливо конкуруватиме зі західноукраїнськими та європейськими туристичними центрами» – наголосив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_7638

Повернутися назад