65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Землевпорядники Одещини відзначені нагородами обласної ради

14-03-2016
4a

Своє професійне свято відзначили землевпорядники України.

Праця представників цієї професії (землемірів, картографів, геодезистів) завжди користувалася повагою у людей, оскільки присвячена безцінному скарбу нашої країни – землі.

З нагоди свята в Одесі пройшли урочисті збори, під час яких ряду землевпорядників регіону були вручені почесні нагороди обласної ради та облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

За дорученням голови обласної ради Анатолія Урбанського Почесні грамоти облради вручав його  заступник Юрій Дімчогло:

– З року в рік ви активно трудитесь над розвитком ринку земель несільськогосподарського призначення, а це одне із джерел наповнення  бюджетів різних рівнів. Завдяки вам проведена значна робота по розмежуванню земель державної і комунальної власності, їх грошовій оцінці, встановленню територіальних меж населених пунктів, – зазначив Юрій Дмитрович.

Він висловив переконання, що праця землевпорядників регіону і надалі сприятиме вдосконаленню земельних відносин, економічному розвитку Одещини і України в цілому. І побажав присутнім вагомих успіхів у їхній нелегкій, але вкрай необхідній роботі, міцного здоров’я, миру і добра.

1a

Повернутися назад