Жваве обговорення

30-03-2016
HAK_8669

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини, яке відбулося під головуванням Марії Гайдар, депутати розглянули низку важливих питань.

На розгляд депутатів був  винесений проект рішення обласної ради «Про погодження місць розташування пам’ятних знаків в пам’ять про загиблих під час подій, які відбулись 2 травня 2014 року в Одесі». Втім, в результаті тривалого і бурхливого обговорення, члени комісії відклали даний проект, зазначивши, що це питання повинно бути обговорене та підтримане громадськістю Одеси.

Депутати також розглянули питання «Щодо завершення будівництва 10-ти поверхового житлового будинку №45 по вул. Генерала Бочарова, м.Одеса». Допомогти інвесторам у цьому нелегкому питанні  зголосився депутат Вадим Теплицький. Після ретельного вивчення кошторисної та проектної документації обговорення цієї теми пройде на найближчому засіданні постійної комісії облради.

В ході подальшої роботи члени комісії розглянули звернення Сергіївського селищного голови щодо реконструкції мосту через Будакський лиман між материковою частиною смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району і пляжною зоною. Депутати одностайно визнали необхідність його модернізації.

Також учасники засідання заслухали решту питань порядку денного, що входять до сфери роботи постійної комісії та знаходяться на її контролі.

HAK_8662HAK_8665