«Живи, моя Одесо, живи і процвітай….»

02-09-2015
поднятие флага

Cьогодні в обласному центрі проходить низка урочистих заходів, присвячених святкуванню Дня народження Одеси і 600-річчю першої письмової згадки про порт Качибей.
Так, вранці в храмах усіх конфесій і віросповідань пройшли молебні за процвітання Одеси. Почесні громадяни міста поклали квіти до пам’ятників Йосипу Дерибасу, Григорію Маразлі, отаманові Головатому, Михайлу Воронцову, Дюку де Рішельє та до монумента Засновникам Одеси.

О 10 –ій годині на Думській площі розпочалася урочиста церемонія підняття прапора. В ній взяли участь керівництво міста, голова обласної ради Михайло Шмушкович і його перший заступник Ігор Смірнов, депутати, ветерани, військові, офіційні делегації дипломатичних місій, учні, одесити та чисельні гості міста. До присутніх з вітальним словом звернувся Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Також у програмі свята – увіковічення нових імен на Алеї Зірок, відкриття музею-квартири Леоніди Утьосова та ін… Завершаться сьогоднішні урочистості традиційним гала-концерт на Потьомкінських сходах і святковим феєрверком.

Детальний звіт про перебіг свята – у наступних оновленнях нашого сайту.