65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Зміни у складі постійних комісій обласної ради, депутатських груп та фракцій

05-09-2019
DSC_5109

На 26-й позачерговій сесії Одеської обласної ради депутати ухвалили блок питань, які стосуються діяльності обласної ради та її органів. У зв’язку з призначенням нового голови обласної ради та його першого заступника було прийнято відповідні зміни до персонального складу президії та погоджувальної ради Одеської обласної ради VІІ скликання.

Змінився склад депутатів ряду постійних комісій Одеської обласної ради VІІ скликання:

– З постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини  вийшли депутати Вадим Шкарівський, Анатолій Чередниченко та Володимир Щербина.

– З постійної комісії обласної ради з питань прав людини, свободи слова та інформації вийшли депутати Микола Авілов та Олексій Кобильніков.

– З постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму вийшов депутат Роман Сеник, увійшли – Микола Авілов та Анатолій Чередниченко.

– З постійної комісії обласної ради з питань міжрегіонального і міжнародного вийшов депутат Володимир Кривошея.

– З постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу вийшли депутати Григорій Бойко, Павло Напрієнко та Віталій Саутьонков, увійшли – Микола Комаров, Роман Сеник та Володимир Кривошея.

– З постійної комісії обласної ради з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності вийшов депутат Віктор Бакланов.

– З постійної комісії обласної ради з питань управління майном спільної власності територіальних громад області вийшли депутати Сергій Паращенко та Віктор Баранський, увійшли – Віталій Саутьонков та Віктор Бакланов.

– З постійної комісії обласної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності виведено –Віктор Бубнова.

– До постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансовоекономічної політики та банківської діяльності увійшли депутати Олексій Кобильніков та Віктор Баранський.

– До постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією увійшли Олег Радковський та Володимир Щербина.

– Головою постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу замість обрано Романа Сеника.

Відбулися зміни у складі депутатських груп та фракцій. Керівником депутатської фракції «БПП «Солідарність» обрано Олега Кутателадзе, керівником депутатської фракції «Опозиційний блок» – Віталія Саутьонкова. До складу депутатської фракції «Опозиційний блок» увійшов Микола Комаров та вийшов Віктор Андрєєнков. Визначено двох нових депутатів обласної ради від депутатської фракції «БПП «Солідарність» – Олену Борейко та Олександра Петкова  (замість Анатолія Урбанського та Григорія Бойко). До складу депутатської групи «Право та порядок» увійшов Володимир Кривошея (замість Віктора Бубнова), а до депутатської групи «Молодіжна ініціатива» – Олексій Кобильников (замість Павла Напрієнка).

Також депутати внесли зміни до Регламенту Одеської обласної ради VII скликання та підтримали поправку щодо проведення пленарних засідань не рідше ніж один раз в два місяці.

DSC_5109

Повернутися назад