65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Зустріч Анатолія Урбанського новопризначеним Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі

04-03-2019
DSC_9534

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч із новопризначеним Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі паном Сун Ліцюнєм.

В ході зустрічі сторони обговорили напрямки розширення та поглиблення двостороннього співробітництва між провінціями Китайської Народної Республіки та Одеським регіоном.

Привітавши почесних гостей, Анатолій Урбанський зауважив: «Важко уявити розвиток Одеського регіону без співпраці з китайськими партнерами. Завдяки зусиллям представників місцевої та обласної влади, дипломатичного корпусу та підприємців, на Одещині з успіхом реалізуються спільні інвестиційні проекти в агропромисловій, енергетичній, логістичний сферах. Окрім цього керівництво Одеської області підтримує ідею глобального економічного проекту «Шовкового шляху», який включає будівництво інфраструктурних зв’язків, для збільшення товарообігу між Китаєм і країнами Європи.

Разом із цим, в Одеській області продовжується реформа децентралізації, започаткована Президентом України Петром Порошенком, яку підтримали більшість громад підтримали дану реформу. Отримавши повноваження на місцях, об’єднанні територіальні громади грають провідну роль у розбудові своїх населених пунктів, самостійно розпоряджаються бюджетними коштами, втілюють у життя масштабні інфраструктурні та соціальні проекти. Наприклад, бюджет розвитку міста Одеси до реформи децентралізації складав 600 млн. грн., а зараз – 2 млрд. 700 млн. грн.». Також Анатолій Урбанський зробив акцент на розвиток туристично-рекреаційного потенціалу Одеської області.

У свою чергу, пан Сун Ліцюнь висловив солідарність голові обласної ради та готовність до подальшої плідної співпраці. Зокрема, основними завданнями Генерального консульства КНР в Одесі є сприяння гуманітарним зв’язкам між українським та китайським народами, надання допомоги в налагодженні контактів між підприємцями, забезпечення комфортних умов для взаємовигідного партнерства.

DSC_9505 DSC_9526 DSC_9527 DSC_9529 DSC_9534 DSC_9536 DSC_9539 DSC_9540 DSC_9541 DSC_9543 DSC_9558 DSC_9573 DSC_9579

Повернутися назад