Зустріч Анатолія Урбанського з грецькою делегацією

14-06-2017
DSC_2595

Відбулася робоча зустріч щодо перспективи будівництва сучасних і реконструкції діючих очисних споруд, систем водопостачання та водовідведення на півдні Одеської області із залученям іноземних інвесторів, девелоперів та підрядників за участю голови обласної ради Анатолія Урбанського, голови депутатської групи облради «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» Юрія Маслова, директора КП «Бюро регіонального розвитку» Юрія Махненка та делегації Грецької Республіки.

До складу делегації увійшли представники Афінської компанії EYDAP: Константінос Вафеядіс – виконавчий член Ради директорів компанії, Константинос Пападакис – технічний директор «EYDAP», Полідорос Зеккос- керівник «TECOMA».

Анатолій Урбанський зазначив, що керівництво Одеської області приділяє особливу увагу співпраці із закордонними партнерами.

Після того, як учасники діалогу обговорили перспективи двосторонньої співпраці, сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Далі у програмі грецької делегації візит до південних міст Одещини. Ознайомлення зі станом очисних споруд , мереж водопостачання та каналізації у Білгород-Дністровському, селищі Затока, у місті Ізмаїл та Кілії.  Після цього делегація підведе підсумки зустрічей та  підпише протокол.

DSC_2597 dc14d3ff-2300-4f5c-a1d6-e6453f0b1cb0 DSC_2592 DSC_2595 DSC_2596