65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Зустріч Анатолія Урбанського з освітянами

12-04-2016
photo807333807768316135

В рамках робочої поїздки до Роздільнянського району голова обласної ради Анатолій Урбанський і його колеги-депутати провели зустріч із педагогічним складом Лиманського професійного аграрного ліцею. Навчальний заклад є одним з найстаріших професійно-технічних закладів Одеської області, а тисячі його вихованців складають основу багатьох господарств Роздільнянського та Біляївського районів. Тому головною задачею педагогічного колективу ліцею є підготовка висококваліфікованих робітничих кадрів, які відповідатимуть потребам ринку праці та виховання громадян України, спроможних навчатися та працювати в сучасних умовах. Незважаючи на всі труднощі, колектив старанно виконує свій професійний обов`язок.

У ході спілкування з педагогами Анатолій Урбанський наголосив, що з метою врегулювання проблеми фінансування профтехучилищ, на минулій сесії було прийнято рішення «Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо фінансування професійно-технічних училищ». На жаль, апеляція до законодавців та Уряду залишилась не почутою. 18 березня Президент України повернув на доопрацювання у Верховну Раду закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2016 рік” щодо фінансування професійно-технічної освіти”. Водночас, група народних депутатів від Одещини працює над новим законопроектом, що має зняти соціальну напруженість та позитивно вплине на долю професійно-технічних закладів.

У процесі зустрічі також було порушено питання щодо проведення поточного ремонту приміщень ліцею. Депутати пообіцяли освітянам вишукати можливості вирішення цього питання. Адже не секрет, що для більшості мешканців невеличких містечок та сіл спеціальність, отримана у ПТУ, – це єдина можливість отримати кваліфіковані знання.

photo807333807768316135

Повернутися назад