Зустріч із делегацією Світового Банку в Україні

26-07-2016
DSC_0189

Сьогодні Одесу відвідала делегація Світового Банку в Україні. Робоча зустріч пройшла в обласній раді за участі керівника програм Світового банку з питань охорони здоров’я, освіти та соціального захисту Фон Зао, першого заступника голови обласної ради Олега Радковського, заступника голови Юрія Дімчогло, депутата обласної ради Анатолія Садовника, представників обласної державної адміністрації.

Доктор Фон Зао – керівник програми людського розвитку Світового банку у Білорусі, Молдові та Україні, а також керівник проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».  Доктор Зао активно працював в Європі, Африці, країнах Близького Сходу та Азії.

Учасники зустрічі обговорили перспективи реформування та подальшого розвитку сфери охорони здоров’я. Розглянули можливість втілення пілотного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», який реалізується вже у Закарпатській, Львівській, Волинській, Рівненській, Вінницькій, Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Анатолій Садовник окреслив коло проблем, які на сьогодні існують у медичній сфері, після чого ознайомив гостей із обласними програмами та проектами, спрямованих на їх вирішення. Зокрема, запропонував перенести медичні заклади, які є концентрацією інфекцій за межу міста.

«Надзвичайно важливою є питання доступності медичних послуг і ми докладемо до цього максимальних зусиль. Найбільш доречною сьогодні залишається система Семашко, оскільки саме на ній базуються нові моделі розвитку охорони здоров’я, які нам пропонуються», – зауважив депутат.

У свою чергу пан Фон Зао зазначив: «Наша головна задача – допомогти Одеській області підвищити ефективність роботи сектору охорони здоров’я. А саме, надати технічну підтримку, сприяти залученню нових інвестицій та долучитися до розробки майстер-планів. Ми готові до діалогу та співпраці із обласною радою та обласною державною адміністрацією для вдосконалення сфери надання медичних послуг».

DSC_0160 DSC_0189 photo_2016-07-26_16-07-11