Звернення КЗ «Подільська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» до голови обласної ради

18-01-2018
школа (2)

Педагогічний та дитячий колективи КЗ «Подільська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» звернувся до голови обласної ради Анатолія Урбанського зі словами подяки за діяльну участь у вирішенні багатьох проблем закладу:

«Ви допомогли перетворити стандартний державний заклад у затишний теплий будинок для його вихованців. Інтернат гарнішає з кожним днем. Пластикові вікна, фасад школи, затишні спальні і навчальні кабінети, оснащені побутовою технікою приміщення, спортивна зала», – йдеться у повідомленні в.о.директора Подільської школи-інтернату-ліцею Хоменко-Покровщук Л.В.

Довідка: У даному КЗ «Подільська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» навчається і проживає 102 учня віком від 6 до 17 років.

Вихованці проживають в умовах, наближених до домашніх. Кожна група живе в окремих добре обладнаних приміщеннях, мають ігрові кімнати, телевізори і відео. Велика увага приділяється вихованню у дітей навичок самообслуговування.

У 2017 році коштом обласного бюджету було відремонтовано фасад будівлі, спортивну залу, три класні кімнати, банно-пральний комплекс, встановлено два газових котли, у їдальні та актовій залі замінено старі вікна на нові, енергозберігаючі.

школа (2) школа (3)