Місцеві ради області

ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 районних рад, 91 територіальна громада

(19 міських, 25 селищних, 47 сільських)

1

МОСІЙЧУК
Віталій Леонідович

Голова Березівської районної ради

2

МЕЛЬНИЧЕНКО
Григорій Вікторович
Голова Білгород-Дністровської районної ради

3

САДАКЛІЄВ
Михайло Михайлович
Голова Болградської районної ради

4

АНТОНЮК
Василь Павлович
Голова Ізмаїльської районної ради

5

БАРВІНЕНКО
Віталій Дмитрович

Голова Одеської районної ради

6

ХОДЮК
Софія Станіславівна

Голова Подільської районної ради

7

ПРЕСМАН
Олександр Семенович
Голова Роздільнянської районної ради

8

ТРУХАНОВ
Геннадій Леонідович

Одеський міський голова

9

МАЗУР
Сергій Сергійович

Балтський міський голова

10

ГРАЖДАН
Віталій Вікторович

Білгород-Дністровський міський голова

11

БУХТІЯРОВ
Михайло Петрович

Біляївський міський голова

12

АБРАМЧЕНКО
Андрій В’ячеславович

Ізмаїльський міський голова

13

ІВАНОВ
Анатолій Павлович

Подільський міський голова

14

ЧУЙКО
Олександр Миколайович

Теплодарський міський голова

15

ГУЛЯЄВ
Василь Олександрович

Чорноморський міський голова

16

НОВАЦЬКИЙ
Володимир Миколайович

Южненський міський голова

17

ГРИГОРАШ
Валерій Валерійович

Березівський міський голова Березівського району

18

ЛОБАЧ
Віктор Іванович

Іванівський селищний голова Березівського району

19

КУПЧЕНКО
Віктор Леонідович

Миколаївський селищний голова Березівського району

20

ЯКИМЕНКО
Юрій Леонтійович

Раухівський селищний голова Березівського району

21

ПОЛЮГАНІЧ
Віктор Вікторович

Ширяївський селищний голова Березівського району

22

ГВОЗДІК
Олександр Миколайович

Андрієво-Іванівський сільський голова Березівського району

23

РАДОСЛАВОВ
Ілля Іванович

Великобуялицький сільський голова Березівського району

24

ТРИНЧА
Валентина Станіславівна

Знам’янський сільський голова Березівського району

25

ВОЛОШИН
Олександр Антонович

Коноплянський сільський голова Березівського району

26

ГРИГОРЖЕВСЬКИЙ
Валентин Миколайович

Курісовський сільський голова Березівського району

27

ТИМЧУК
Валентина Федорівна

Новокальчевський сільський голова Березівського району

28

ДЕМЧУКОВ
Артем Сергійович

Петровірівський сільський голова Березівського району

29

ПАВЛИШИНЕЦЬ
Олександр Васильович

Розквітівський сільський голова Березівського району

30

БУРДЮЖА
Микола Петрович

Старомаяківський сільський голова Березівського району

31

АФАНАСЬЄВ
Олександр Олександрович

Стрюківський сільський голова Березівського району

32

ЗАЯЦ
Микола Миколайович

Чогодарівський сільський голова Березівського району

33

ГЛУЩЕНКО
Андрій Петрович

Татарбунарський міський голова Білгород-Дністровського району

34

РАЙЧЕВА
Вікторія Дмитрівна

Саратський селищний голова Білгород-Дністровського району

35

ЧЕРЕДНИЧЕНКО
Анатолій Григорович

Сергіївський селищний голова Білгород-Дністровського району

36

СКАЛОЗУБ
Валентин Анатолійович

Дивізійський сільський голова Білгород-Дністровського району

37

АПАНАСЕНКО
Андрій Володимирович

Кароліно-Бугазький сільський голова Білгород-Дністровського району

38

ПОПОВ
Михайло Михайлович

Кулевчанський сільський голова Білгород-Дністровського району

39

РЕЗНІЧЕНКО
Василь Іванович

Лиманський сільський голова Білгород-Дністровського району

40

ТОПОР
Віктор Олександрович

Маразліївський сільський голова Білгород-Дністровського району

41

НІМАЧУК
Олег Степанович

Мологівський сільський голова Білгород-Дністровського району

42

ЧЕРНОВА
Оксана Миколаївна

Петропавлівський сільський голова Білгород-Дністровського району

43

ЛИХО
Іван Григорович

Плахтіївський сільський голова Білгород-Дністровського району

44

БОЙКО
Вадим Валерійович

Старокозацький сільський голова Білгород-Дністровського району

45

ПОКРОВЩУК
Людмила Володимирівна

Тузлівський сільський голова Білгород-Дністровського району

46

ГУСЄВ
Віктор Лаврентійович

Успенівський сільський голова Білгород-Дністровського району

47

ПАВЛЕНКО
Павло Петрович

Шабівський сільський голова Білгород-Дністровського району

48

ПАРПУЛАНСЬКИЙ
Сергій Афанасійович

Арцизький міський голова Болградського району

49

ДИМИТРІЄВ
Сергій Гаврилович

Болградський міський голова Болградського району

50

КЮССЕ
Іван Георгійович

Бородінський селищний голова Болградського району

51

ЧЕРНЄВ
Сава Степанович

Тарутинський селищний голова Болградського району

52

БОЙЧЕВ
Петро Дмитрович

Василівський сільський голова Болградського району

53

БОГОЄВ
Микола Дмитрович

Городненський сільський голова Болградського району

54

ВЕЛІКОВ
Степан Лазарович

Криничненський сільський голова Болградського району

55

КИССА
Петро Васильович

Кубейський сільський голова Болградського району

56

РОМАНОВ
Олександр Валер’янович

Павлівський сільський голова Болградського району

57

ЛЕОНТЬЄВ
Іван Іванович

Теплицький сільський голова Болградського району

58

ІВАНОВ
Матвій Костянтинович

Вилківський міський голова Ізмаїльського району

59

ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Вячеслав Вікторович

Кілійський міський голова Ізмаїльського району

60

ПЛЄХОВ
Ігор Вікторович

Ренійський міський голова Ізмаїльського району

61

БОСІКЕВИЧ
Олег Євгенович

Суворівський селищний голова Ізмаїльського району

62

ТОДОРОВА
Наталія Іванівна

Саф’янівський сільський голова Ізмаїльського району

63

ХРУСТОВСЬКИЙ
Сергій Григорович

Авангардівський селищний голова Одеського району

64

ЛУК’ЯНЧУК
Микола Іванович

Великодолинський селищний голова Одеського району

65

ПРОКОПЕЧКО
Людмила Ярославівна

Доброславський селищний голова Одеського району

66

САВЕЛЬЄВА
Лідія Іванівна

Овідіопольський селищний голова Одеського району

67

ХАСАЄВ
Тимур Хасанович

Таїровський селищний голова Одеського району

68

УДАЛОВ
Сергій Анатолійович

Чорноморський селищний голова Одеського району

69

ТКАЧЕНКО
Денис Григорович

Великодальницький сільський голова Одеського району

70

РИБАЧОК
Алла Юріївна

Вигодянський сільський голова Одеського району

71

СТОІЛАКІ
Валерій Володимирович

Визирський сільський голова Одеського району

72

КРУТЮК
Сергій Іванович

Дальницький сільський голова Одеського району

73

СИЧ
Руслан Сергійович

Дачненський сільський голова Одеського району

74

АРХІРІЙ
Марина Миколаївна

Красносільський сільський голова Одеського району

75

ДЯЧЕНКО
Віктор Юрійович

Маяківський сільський голова Одеського району

76

МИШАГЛІ
Олег Григорович

Нерубайський сільський голова Одеського району

77

МАКОВЕЙЧУК
Юрій Іванович

Усатівський сільський голова Одеського району

78

КРУПИЦЯ
Наталія Григорівна

Фонтанський сільський голова Одеського району

79

КУРКО
Володимир Федорович

Яськівський сільський голова Одеського району

80

ТИЩЕНКО
Юрій Сергійович

Ананьївський міський голова Подільського району

81

ЛУПАШКО
Сергій Іванович

Кодимський міський голова Подільського району

82

КАЛКАТІН
Володимир Іванович

Зеленогірський селищний голова Подільського району

83

ПАВЛОВ
Геннадій Анатолійович

Любашівський селищний голова Подільського району

84

БЄЛОУС
Олег Сергійович

Окнянський селищний голова Подільського району

85

ДУЖІЙ
Сергій Григорович

Савранський селищний голова Подільського району

86

ДОЦУЛЕНКО
Віктор Миколайович

Слобідський селищний голова Подільського району

87

ЦЕРНА
Дмитро Дмитрович

Долинський сільський голова Подільського району

88

ПАЛАМАРЧУК
Сергій Миколайович

Куяльницький сільський голова Подільського району

89

ПАНТІЛЄЄВ
Олексій Анатолійович

Піщанський сільський голова Подільського району

90

ШОВКАЛЮК
Валерій Олександрович

Роздільнянський міський голова Роздільнянського району

91

ЧЕБАН
Людмила Анатоліївна

Великомихайлівський селищний голова Роздільнянського району

92

ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ
Геннадій Миколайович

Затишанський селищний голова Роздільнянського району

93

ОСІЙЧУК
Олексій Кузьмич

Захарівський селищний голова Роздільнянського району

94

БАКЛАНОВ
Віктор Васильович

Лиманський селищний голова Роздільнянського району

95

БАРНАСЕВИЧ
Володимир Франкович

Цебриківський селищний голова Роздільнянського району

96

БАТУРІН Іван
Максимович

Великоплосківський сільський голова Роздільнянського району

97

ТАТАРЛИ
Інна Олександрівна

Новоборисівський сільський голова Роздільнянського району

98

БАРАНЕНКО
Наталія Вікторівна

Степанівський сільський голова Роздільнянського району