До уваги депутатів обласної ради

Про затвердження графіка засідань постійних комісій Одеської обласної ради VII скликання

 

 


 

Орієнтовний ГРАФІК

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань проекту Порядку денного пленарного засідання 31-ї сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

09.12

14:00

301

  1. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

10.12

12:00

301

  1. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

13:00

509

  1. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

11.12

09:00

632

  1. З питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Губерник А.О.

Левчук М.І.

12.12

14:00

509

  1. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

13.12

14:00

509

  1. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський А.Б.

Надем’янова І.Г.

16.12

11:00

509

  1. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Жогова В.Ю.

17:00

328

  1. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

17.12

11:00

509

  1. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

15:00

301

  1. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

18.12

10:00

632

  1. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Сеник Р.В.

Гур’єв І.М.

11:00

628

  1. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А.

Красноярова С.В.

Дата, час та місце проведення будуть визначені додатково

  1. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Біла Т.А.

  1. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

  1. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.