РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради

У К Р А Ї Н А 

О Д Е С Ь К А  О Б Л А С Н А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради

 

З метою стимулювання мешканців області та інших громадян за   заслуги при виконанні свого службового та громадського обов’язку, вагомий внесок в соціально – економічний, науковий, культурний розвиток області:

 

 1.      Заснувати Почесну відзнаку Одеської обласної ради.

 

 1.      Затвердити Положення про Почесну відзнаку Одеської обласної ради згідно з додатком.

 

 1.      Затвердити опис Почесної відзнаки Одеської обласної ради згідно з додатком.

 

 1.      Начальнику відділу господарської діяльності апарату обласної ради Рогульському В.В. забезпечити виготовлення необхідної кількості екземплярів знаків Почесної відзнаки Одеської обласної ради.

 

 1.      Затвердити дане положення на черговій сесії обласної ради.

 

 1.      Вважати таким, що втратило чинність розпорядження обласної ради від 16 жовтня 2002 року № 236/2002-ОР „Про Почесну відзнаку Одеської обласної ради”.

 

 

Голова обласної ради                                                                            М.Л. Скорик

 

„ 4 ” травня    2007 року

№ 226/2007-ОР

 

Додаток І

до розпорядження обласної ради

від „ 4 ” травня 2007 року

№ 226/2007-ОР

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Почесну відзнаку Одеської обласної ради

 

 

 1.      Почесна відзнака Одеської обласної ради (далі – Почесна відзнака) є заохоченням за заслуги у сприянні реалізації соціальної та економічної політики держави, особистий внесок у піднесення науки та культури, розвиток та ефективну діяльність органів місцевого самоврядування, здійснення заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність та активну громадську діяльність.

 

 1.      Нагородження Почесною відзнакою здійснюється розпорядженням Одеської обласної ради.

 

 1.      Почесною відзнакою нагороджуються мешканці Одеської області та інші громадяни України за особистий внесок в одну із сфер діяльності, зазначених в пункті 1 даного положення.

 

Почесною відзнакою можуть бути нагороджені громадяни інших держав.

 

 1.      Подання про нагородження Почесною відзнакою вноситься до обласної ради районними, міськими (міст обласного значення) радами, обласною державною адміністрацією.

 

 1.      Клопотання про нагородження Почесною відзнакою перед органами, зазначеними в пункті 4 даного Положення, подають сільські, селищні, міські (міст районного значення) ради, районні державні адміністрації, а також підприємства, установи та організації усіх форм власності.

 

 1.      Одночасно з пропозиціями про нагородження Почесною відзнакою

подаються такі документи:

 

–           подання керівників районних, міських (міст обласного значення), рад, обласної державної адміністрації;

 

–           відомості про виробничі, наукові та інші досягнення осіб, які представляються до нагородження Почесною відзнакою.

 

 1. Особи, нагороджені Почесною відзнакою, повторно не нагороджуються.

 

 1. Підготовку, облік та реєстрацію нагороджень Почесною відзнакою веде відділ з кадрових питань та нагороджень управління організаційної роботи апарату обласної ради.

 

 1. Вручення Почесної відзнаки провадиться в урочистій обстановці головою обласної ради або за його дорученням заступником голови обласної ради.

 

 

Керівник апарату обласної ради                                                       В.Е. Волошин

 

                                                                            Додаток 2

до розпорядження обласної ради

від  „ 4 „ травня 2007 року

№ 226/2007-ОР

 

 

ОПИС

Почесної відзнаки Одеської обласної ради

 

 

Знак Почесної відзнаки Одеської обласної ради (далі – знак) виготовляється з білого металу і має форму щита, у центрі якого розташований герб Одеської області. Навколо щита розміщений вінок колосся, обвитого виноградною лозою та доведений до верхньої горизонтальної лінії знаку, де змикається з малим Державним Гербом України. Край щита закруглений. Під нижньою частиною щита знаходиться надпис „Почесна відзнака”.

Знак виготовляється з срібла 925 проби, середньою вагою 7 – 8 грамів.

Розмір знаку: висота – 30 мм, ширина – 25 мм. Розміри щита з зображенням герба Одеської області: висота – 20 мм, ширина – 15 мм. Ширина вінка  колосся, обвитого виноградною лозою – 3 мм. Розміри надпису „Почесна відзнака”: висота – 5 мм, ширина у верхній частині – 12 мм, у нижній      частині – 10 мм. Зображення герба Одеської області та надпис „Почесна відзнака” – гладкі. Зображення малого Державного Герба України та вінка колосся, обвитого виноградною лозою – рельєфні.

Зображення герба Одеської області, який розміщено у центрі знаку, виготовляється технікою емалі з використанням червоного, синього та золотого кольорів. Малий Державний Герб України та вінок колосся, обвитий виноградною лозою, позолочені. Надпис „Почесна відзнака” виготовляється технікою емалі з використанням жовтого, блакитного та золотого кольорів.

Зворотній бік знаку  з зазначенням порядкового номера – плоский, з застібкою для прикріплення до одягу.

 

 

Керівник апарату обласної ради                                                     В.Е. Волошин