65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 07 вересня до 13 вересня 2015 року

 

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

07 вересня

10.30

Апаратна нарада при керівництві обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальна: Шаргородська Н.Л.)

каб. 428

07 вересня

12.00

Участь голови обласної ради Шмушковича М.В. у церемонії нагородження дипломами та медалями Праведників народів світу у приміщенні Великого сесійного залу Одеської міської ради

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Рогульський В.В.)

Думська пл., 1

07 вересня

19.00

Участь керівництва обласної ради у відкритті Фестивалю ізраїльського кіно в арт-центрі ім. Віри Холодної

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Рогульський В.В.)

Одеська кіностудія,

Французький бульвар, 33

08 вересня

11.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови обласної ради Смірновим І.В.

(Відповідальні: Самарська С.В., Добровольська В.В.)

каб. 118

08 вересня

14.00

Засідання депутатської групи «Куяльник»

(Відповідальний: Дрьомов М.І.)

каб. 632

08 вересня

15.00

Участь керівництва обласної ради в урочистих заходах з нагоди 50-річчя заснування ТОВ «Цемент»

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Рогульський В.В.)

вул. Хуторська, 70

08 вересня

Робоча поїздка голови обласної ради Шмушковича М.В. до Балтського району

(Відповідальні: Мельник Ю.П., Шаргородська Н.Л.)

Балтський район

(за окремою програмою)

08-11 вересня

Участь керівництва обласної ради у щорічному Економічному форумі (Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Усатюк І.М.)

м. Криниця-Здруй (Польща)

09 вересня

11.00

Особистий прийом громадян керуючим справами апарату обласної ради Бяновою Н.А. (Відповідальна: Добровольська В.В.)

каб. 118

9 вересня

Робоча поїздка заступника голови обласної ради Хлицова П.В. до Татарбунарського та Білгород-Дністровського районів

(Відповідальний: Муравський А.Г.)

Татарбунарський, Білгород-Дністровський райони

(за окремою програмою)

10 вересня

10.00

Участь керівництва обласної ради в урочистих заходах та врученні нагород з нагоди 110-річчя заснування Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова»

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Сагала О.В., Рогульський В.В.)

вул. 40-річчя Перемоги, 27,

смт Таїрове

10 вересня

18.00

Участь керівництва обласної ради в урочистих зборах та врученні нагород з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Сагала О.В., Рогульський В.В.)

Одеський академічний російський драматичний театр,

вул. Грецька, 48

Міські ради:

Б-Дністровська

09-11 вересня

Засідання постійних комісій міської ради з питань: житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальної власності; бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин; містобудівництва, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини

Ізмаїльська

07 вересня

10.00

«Пряма телефонна лінія» за участю працівників управління праці та соціального захисту населення міської ради на тему: «Дотримання законодавства про охорону праці»

08 вересня

09.00

Засідання міської Координаційної ради у справах дітей

Іллічівська

09-10 вересня

15.30

Засідання постійних комісій міської ради з питань: освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та у справах молоді; промисловості, транспорту та зв’язку

Котовська

07 вересня

09.00

«Пряма телефонна лінія» начальника відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Перішкова Н.В. на тему: «Про порядок звернення виборця за власною ініціативою щодо зміни його персональних даних у Реєстрі виборців»

Теплодарська

10 вересня

15.00

«Пряма телефонна лінія» за участю головного спеціаліста відділу архітектури та містобудування міської ради Вишнякової Н.О. на тему: «Про порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам»

Южненська

07 вересня

16.00

Засідання міської координаційної групи з питань обліку переселенців

Районні ради:

Ананьївська

08 вересня

10.00

Нарада заступника голови районної ради за участю міського голови, керівників підприємств та установ району щодо результатів збирання ранніх зернових в Ананьївському районі

10 вересня

10.00

Робоча поїздка заступника голови районної ради до Гандрабурівської сільської ради

Арцизька

08 вересня

10.00

Семінар-нарада за участю міського та сільських голів, секретарів міської та сільських рад з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування

09 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Деленській сільській раді

Балтська

09-10 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Обжильській, Борсуківській сільським радам

Березівська

08 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Червоноармійській сільській раді

Б-Дністровська

08, 10 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Монашівській, Маразліївській сільським радам

Біляївська

09 вересня

10.00

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Болградська

11 вересня

14.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, економічного розвитку та підприємництва

08-10 вересня

Участь керівництва районної ради у робочій зустрічі європейських партнерів проекту «Трансгранична інвентаризація деградованих земель» з обстеження деградованих земельних ділянок Болградського району

Великомихайлівська

09 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Полезненській сільській раді

Іванівська

08 вересня

10.00

Семінар-нарада за участю секретарів, землевпорядників селищних та сільських рад з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування

Ізмаїльська

09 вересня

11.00

Виїзний прийом громадян головою районної ради у Каланчацькій сільській раді

11 вересня

10.00

Засідання президії районної ради

Кілійська

08 вересня

10.00

Сесія районної ради. Основні питання: «Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету Кілійського району за І півріччя 2015 року», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.01.2015 року № 350-VІ-ХХ «Про районний бюджет Кілійського району на 2015 рік», «Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарств та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років»

Кодимська

10 вересня

11.00

Семінар-нарада за участю міського, селищного та сільських голів з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування

Комінтернівська

08-09, 11 вересня

Надання організаційно-методичної допомоги Олександрівській, Любопільській, Кремидівській сільським радам

Котовська

10 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Мардарівській сільській раді

Красноокнянська

09 вересня

10.00

Сесія районної ради. Основні питання: «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 28 січня 2015 року 425-VI «Про районний бюджет Красноокнянського району на 2015 рік», «Про затвердження списку народних засідателів»

Любашівська

11 вересня

14.00

Надання організаційно-методичної допомоги Агафіївській сільській раді

Миколаївська

08 вересня

09.00

Особистий прийом громадян головою районної ради

Овідіопольська

09 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Петродолинській сільській раді

Ренійська

09-11 вересня

10.00

Засідання постійних комісій районної ради з питань культури та туризму, освіти, молоді та спорту; з питань будівництва, транспорту, доріг та прикордонного співробітництва

Роздільнянська

08 вересня

10.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, забезпечення законності та громадського порядку

Савранська

11 вересня

10.00

Семінар-нарада за участю селищного та сільських голів з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування

Саратська

10 вересня

09.00

Виїзний прийом керівництвом районної ради у Фараонівській сільській раді

Протягом тижня

Оформлення матеріалів сесії районної ради

Тарутинська

Протягом тижня

Оформлення матеріалів сесії районної ради

Татарбунарська

09 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Жовтоярській сільській раді

Фрунзівська

10 вересня

Надання організаційно-методичної допомоги Йосипівській сільській раді

Ширяївська

08-09 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Макарівській та Чогодарівській сільським радам

 

Управління організаційної роботи апарату обласної ради