65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 28 вересня до 04 жовтня 2015 року

 

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

28 вересня

10.00

Апаратна нарада при керівництві обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальна: Шаргородська Н.Л.)

каб. 428

28 вересня –

01 жовтня

Офіційний візит голови обласної ради Шмушковича М.В. до Південно-Моравського краю (Чеська Республіка)

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Усатюк І.М.)

Чеська Республіка

30 вересня

Робоча поїздка заступника голови обласної ради Хлицова П.В. до смт Затока Білгород-Дністровської міської ради

(Відповідальний: Муравський А.Г. )

смт Затока

Білгород-Дністровської міської ради

(за окремою програмою)

01 жовтня

10.00

Участь керівництва обласної ради в урочистих заходах, присвячених святкуванню 84-ї річниці військової частини А3438

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Рогульський В.В.)

військова частина А3438

01 жовтня

11.00

Робоча нарада під головуванням заступника голови обласної ради Хлицова П.В. щодо альтернативних джерел теплопостачання та енергоефективності комунальних служб

(Відповідальний: Муравський А.Г. )

каб. 632

01 жовтня

Міжнародний день людей похилого віку

02 жовтня

10.00

Участь керівництва обласної ради в урочистому посвяченні нового набору в курсанти Морехідного училища ім. О.І. Марінеска Одеської національної морської академії

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Рогульський В.В.)

Алея Слави

ЦПКтаВ

ім. Т.Г. Шевченка

2 жовтня

14.00

Участь керівництва обласної ради в урочистому зібранні Міжнародного проекту «Україна від краю до краю. Знамениті імена Одещини»

(Відповідальні: Шаргородська Н.Л., Рогульський В.В.)

Арт-центр імені

Віри Холодної,

Одеська кіностудія

04 жовтня

День працівників освіти

Міські ради:

Б-Дністровська

29 вересня

15.00

Засідання комісії міської ради з питань захисту прав дитини

02 жовтня

15.00

Засідання постійної комісії міської ради з питань містобудівництва, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини

Ізмаїльська

30 вересня

10.00

Сесія міської ради. Основні питання: «Про внесення змін до рішення Ізмаїльської міської ради від 16 січня 2015 року № 4859-VI «Про бюджет м. Ізмаїла на 2015 рік», «Про внесення змін в Програму створення та розвитку містобудівного кадастру м. Ізмаїл на 2013-2016 роки»

Іллічівська

01 жовтня

14.00

Участь керівництва міської ради в урочистих заходах з нагоди Дня працівників освіти

Котовська

28 вересня

09.00

«Пряма телефонна лінія» за участю начальника відділу експлуатації та розвитку комунального господарства міської ради Галушки К.В. на тему: «Про основні стандарти, норми, порядок та правила надання мешканцям міста якісних житлово-комунальних послуг»

Теплодарська

Протягом тижня

Оформлення матеріалів сесії міської ради

Южненська

02 жовтня

09.00

Участь керівництва міської ради в урочистих заходах з нагоди Дня працівників освіти

Районні ради:

Ананьївська

01 жовтня

09.00

Робоча поїздка заступника голови районної ради до Долинської сільської ради з метою ознайомлення зі станом підготовки до опалювального сезону 2015-2016 років

Арцизька

29 вересня

Робоча поїздка голови районної ради до сіл Веселий Кут та Роща з питань підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період

Балтська

01 жовтня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Переймівській сільській раді

Березівська

30 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Розквітівській сільській раді

Б-Дністровська

30 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Новоцаричанській сільській раді

Біляївська

30 вересня

10.00

Участь керівництва районної ради у засіданні колегії районної державної адміністрації

02 жовтня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Василівській сільській раді

Болградська

29 вересня

10.00

Засідання постійних комісій районної ради з питань: бюджету, економічного розвитку та підприємництва; аграрної політики, земельних відносин та екології

01 жовтня

10.00

Спільне засідання президії та погоджувальної ради районної ради

Великомихайлівська

30 вересня

11.00

Надання організаційно-методичної допомоги Великозименівській сільській раді

Іванівська

29 вересня

10.00

Засідання постійної комісії районної ради із соціальних питань та регламенту

01 жовтня

10.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та регуляторної політики

Ізмаїльська

Протягом тижня

Засідання постійних комісій районної ради

Кілійська

02 жовтня

09.00

Надання організаційно-методичної допомоги Шевченківській сільській раді

Кодимська

29 вересня

11.00

Семінар-нарада за участю міського, селищного та сільських голів з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування

Комінтернівська

29 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Комінтернівській селищній раді

03-04 жовтня

День сіл Нові Біляри, Кубанка, Свердлове, Першотравневе

Котовська

01 жовтня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Олексіївській сільській раді

Красноокнянська

29-30 вересня

09.00

Засідання постійних комісій районної ради з питань: бюджету, майнових відносин, фінансово-економічної та регуляторної політики; розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, законності і захисту прав громадян

Любашівська

2 жовтня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Бобрицькій сільській раді

Миколаївська

29 вересня

09.00

Особистий прийом громадян головою районної ради

Овідіопольська

29 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Великодолинській селищній раді

Ренійська

28 вересня

09.00

Особистий прийом громадян головою районної ради

Роздільнянська

30 вересня

10.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства

02 жовтня

10.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, забезпечення законності та громадського порядку

Савранська

29-30 вересня

Участь голови районної ради у засіданнях виконкомів Осичківської, Кам’янської сільських рад

01 жовтня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Бакшанській сільській раді

Саратська

01 жовтня

09.00

Виїзний прийом громадян керівництвом районної ради у Старосільській сільській раді

Тарутинська

30 вересня

10.00

Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, молоді, фізичної культури і спорту

Татарбунарська

30 вересня

10.00

Засідання президії районної ради

Фрунзівська

28 вересня

09.00

Особистий прийом громадян головою районної ради

Ширяївська

29 вересня

10.00

Надання організаційно-методичної допомоги Саханській сільській раді

Управління організаційної роботи апарату обласної ради