Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 04 до 10 вересня 2017 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

04 вересня

10.00

Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальний: Білоус О.С.)

каб. 428

05-08 вересня

Засідання постійних комісій обласної ради

(Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.)

за окремим

графіком

04-08 вересня

Виїзди робочих груп обласної конкурсної комісії до сільських і селищних рад області для підведення підсумків ІІІ етапу обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2017 році

(Відповідальні: Білоус О.С., Кісельова О.В.)

за окремим графіком

05 вересня

13.00

Спільне засідання постійних комісій обласної ради

(Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.)

III поверх, зала засідань

06 вересня

11.00

Засідання конкурсного журі відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні

(Відповідальний: Самофалов Р.О.)

каб. 632

07 вересня

10.00

Участь голови обласної ради у круглому столі з питань активізації участі України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону

(Відповідальні: Балан О.М., Надемянова І.Г.)

Сесійна зала

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

Райони області

(за окремим графіком)

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

Райони області

(за окремим графіком)

 

Управління організаційної та аналітичної роботи апарату обласної ради


 

Орієнтовний ГРАФІК

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради з обговорення питань порядку денного 13-ої сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

05.09.17

09.00

531

2. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Гайдар М.Є.

Горошко А.А.

10.00

420

3. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський О.О.

Надем’янова І.Г.

11.00

632

4. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.

301

5. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Кобильніков О.Б.

Скульська О.Є.

06.09.17

11.00

301

6. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

07.09.17

11.00

328

7. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

Дата, час та місце проведення будуть визначені окремо

13. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

14. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

15. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.