Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 11 до 17 вересня 2017 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

11 вересня

10.00

Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальна: Кісельова О.В.)

каб. 428

11 вересня

11.00

Участь заступника голови обласної ради Дімчогло Ю.Д. у щорічній нараді-семінарі Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад»

(Відповідальні: Муравський А.Г., Надемянова І.Г.)

смт Затока

готель-курорт «Рута»

12 вересня

12.00

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. в урочистих заходах з нагоди вручення сертифікатів на службовий транспорт для ГУНП в Одеській області та Державних нагород

(Відповідальний: Балан О.М.)

м. Одеса

площа біля пам’ятника

Дюку де Рішельє

13 вересня

11.00

Особистий прийом громадян головою обласної ради Урбанським А.І.

(Відповідальна: Урбан В.В.)

Громадська приймальня обласної державної адміністрації

13 вересня

12.00

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. в урочистих заходах та врученні нагород з нагоди відзначення Дня рятівника

(Відповідальні: Рогульський В.В., Доценко О.І.)

м. Одеса

вул. Прохорівська, 6

13 вересня

14.00

Особистий прийом громадян керуючим справами апарату обласної ради Баланом О.М.

(Відповідальна: Урбан В.В.)

Громадська приймальня обласної державної адміністрації

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

Райони області

(за окремим графіком)

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

Райони області

(за окремим графіком)

Управління організаційної та аналітичної роботи апарату обласної ради


 

Орієнтовний графік засідань постійних комісій обласної ради з 11 до 17 вересня 2017 року

11 вересня 11.00

З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

(Відповідальні: Табунщик Р.В., Раздорожний Г.Ю.)

каб. 531

11 вересня

12.00

З питань охорони здоров’я та соціальної політики

(Відповідальні: Садовник А.А., Красноярова С.В.)

каб. 531

11 вересня

13.00

З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

(Відповідальні: Зінченко М.А., Данцевич С.В.)

каб. 216

12 вересня

10.00

З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

(Відповідальні: Абрамова Є.Г., Страхова Т.О.)

каб. 632

12 вересня

11.00

З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

(Відповідальні: Юрко О.І., Демченко І.М.)

каб. 328

13 вересня

12.00

З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

(Відповідальні: Кузькевич М.Д., Діденко В.Ю.)

каб. 509

14 вересня

11.00

З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

(Відповідальні: Бабенко О.А., Самофалов Р.О.)

каб. 301

 

 

Управління організаційної та аналітичної роботи апарату обласної ради