Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 19 по 25 лютого 2018 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

19 лютого

10.00

Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальна: Кісельова О.В.)

каб. 428

20 лютого

10.00

Участь керівництва обласної ради у покладанні квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

(Відповідальні: Балан О.М., Рогульський В.В.)

Сквер

Героїв Небесної Сотні

20 лютого

15.00

Засідання Геральдичної колегії при Одеській обласній раді

(Відповідальні: Капука І.І., Муравський А.Г.)

каб. 509

22 лютого

11.00

Особистий прийом громадян заступником голови обласної ради Дімчогло Ю.Д.

(Відповідальні: Муравський А.Г., Урбан В.В.)

каб. 434

Протягом тижня

Окремі засідання постійних комісій обласної ради

(Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С., куратори постійних комісій)

за окремим графіком

Відділ по взаємодії з органами місцевого самоврядування


 

 

Орієнтовний ГРАФІК

проведення спільного засідання постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань порядку денного 17-ої сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1,

сесійна зала

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні

28.02.18

12.00

сесійна зала

1. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Страхова Т.О.

2. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Гайдар М.Є.

Горошко А.А.

3. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Петровський С.О.

Гур’єв І.М.

4. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

5. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

6. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

7. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А.

Красноярова С.В.

8. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський О.О.

Надем’янова І.Г.

9. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

10. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

11. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

12. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

13. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

14. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Діденко В.Ю.

15. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.

 

Керуючий справами апарату обласної ради

О.М. Балан

 


 

 

Орієнтовний ГРАФІК

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань порядку денного 17-ої сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

 

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

19.02.18

11.00

301

1. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

20.02.18

11.00

328

2. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

11.00

632

3. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.

12.00

509

4. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Діденко В.Ю.

14.00

531

5. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А. Красноярова С.В.

21.02.18

11.00

632

6. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

23.02.18

11.00

531

7. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

12.00

420

8. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський О.О.

Надем’янова І.Г.

26.02.19

11.00

301

9. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

14.00 509 10. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

15.00

632

11. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

27.02.18

12.00

632

12. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Гайдар М.Є.

Горошко А.А.

14.00

632

13. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Петровський С.О.

Гур’єв І.М.

28.02.18

14.00

632

14. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Страхова Т.О.

Дата, час та місце проведення будуть визначені окремо

15. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

 

Керуючий справами апарату обласної ради

О.М. Балан