Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 26 лютого по 04 березня 2018 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

26 лютого

10.00

Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради (Відповідальна: Кісельова О.В.)

каб. 428

26 лютого

12.00

Урочиста презентація книги «Одещина. Край та люди» та нагородження авторів з нагоди святкування 86-ої річниці від дня заснування Одеської області (Відповідальні: Балан О.М., Левчук О.С., Рогульський В.В.)

каб. 509

Протягом тижня

Окремі засідання постійних комісій обласної ради

(Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С., куратори постійних комісій)

за окремим графіком

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

Райони області

(за окремим графіком)

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

Райони області

(за окремим графіком)

Відділ по взаємодії з органами місцевого самоврядування


 

Орієнтовний ГРАФІК

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань порядку денного 17-ої сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

20.02.18

11.00

632

1. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.

12.00

509

2. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Діденко В.Ю.

23.02.18

12.00

420

3. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський О.О.

Надем’янова І.Г.

28.02.18

10.00

632

4. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

13.00

301

5. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Петровський С.О. Гур’єв І.М.

13.00

509

6. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Гайдар М.Є.

Горошко А.А.

14.00

632

7. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Страхова Т.О.

15.00

509

8. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

03.03.18

12.30

301

9. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

05.03.18

10.00

531

10. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

10.30

632

11. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

11.00

628

12. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А. Красноярова С.В.

14.00

301

13. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

06.03.18

11.00

531

14. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

Дата, час та місце проведення будуть визначені окремо

15. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

Керуючий справами апарату обласної ради

О.М. Балан