Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 03 по 09 вересня 2018 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

03 вересня

09.00

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. в урочистих зборах з нагоди початку 2018-2019 навчального року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

(Відповідальний: Балан О.М.)

вул.

Генуезька, 22

03 вересня 11.00

Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальний: Білоус О.С.)

каб. 428

03-07 вересня

Виїзди робочих груп обласної конкурсної комісії до сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад області для підведення підсумків ІІІ етапу обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою» у 2018 році

(Відповідальний: Білоус О.С.)

за окремим графіком

05 вересня

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. у 7-му Чорноморському Саміті Асамблеї Європейських регіонів 

(Відповідальні: Балан О.М., Покиньчереда С.П.)

за окремою програмою

08 вересня

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. в урочистих заходах з нагоди відкриття «Ярмарку щедрості і таланту»

(Відповідальний: Балан О.М.)

с. Саф’яни,

Ізмаїльський район

08 вересня

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. в урочистих заходах, присвячених 470-річчю від дня заснування м. Рені

(Відповідальний: Балан О.М.)

м. Рені

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

райони області

(за окремим графіком)

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

райони області

(за окремим графіком)

 

Відділ по взаємодії з органами місцевого самоврядування


 

Орієнтовний ГРАФІК

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань порядку денного 20-ої сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

 

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

01.08.18

12.00

301

1. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

07.08.18

12.00

509

2. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Діденко В.Ю.

12.00

531

3. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.

09.08.18

14.00

632

4. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Петровський С.О. Гур’єв І.М.

10.08.18

10.00

420

5. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський О.О.

Надем’янова І.Г.

13.08.18

10.00

632

6. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

14.08.18

11.00

632

7. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

12.00

509

8. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

16.08.18

10.00

301

9. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

20.08.18

11.00

628

10. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А. Красноярова С.В.

23.08.18

12.00

328

11. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

29.08.18

11.00

509

12. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

06.09.18

15.00

509

13. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Біла Т.А.

Дата, час та місце проведення будуть визначені окремо

14. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

15. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Губерник А.О.

Хомут О.І.

 

 

Керуючий справами апарату обласної ради

О.М. Балан