Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 10 по 16 вересня 2018 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

10 вересня 10.00

Апаратна нарада при голові обласної ради за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради

(Відповідальна: Кісельова О.В.)

каб. 428

11 вересня

10.00

Пленарне засідання 20-ої сесії обласної ради VIІ скликання

(Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.)

ІІІ поверх,

зала засідань

11 вересня

після закінчення сесії

Брифінг голови обласної ради Урбанського А.І. для загальнонаціональних і регіональних ЗМІ за підсумками пленарного засідання 20-ої сесії обласної ради

(Відповідальна: Левчук О.С.)

вхід до ложі преси,

IV поверх

14 вересня

10.00

Участь голови обласної ради Урбанського А.І. у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету стосовно бюджетного забезпечення основних напрямків діяльності місцевих органів влади Одеської області та розвитку регіону

(Відповідальні: Балан О.М., Надем’янова І.Г.)

Будинок представництв,

пров. Санаторний, 2

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

райони області

(за окремим графіком)

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

райони області

(за окремим графіком)

Відділ по взаємодії з органами місцевого самоврядування


 

Орієнтовний графік

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань порядку денного 20-ої сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

01.08.18

12.00

301

1. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

07.08.18

12.00

509

2. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Діденко В.Ю.

12.00

531

3. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.

09.08.18

14.00

632

4. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Петровський С.О.

Гур’єв І.М.

10.08.18

10.00

420

5. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський О.О.

Надем’янова І.Г.

13.08.18

10.00

632

6. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

14.08.18

11.00

632

7. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

12.00

509

8. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

16.08.18

10.00

301

9. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

20.08.18

11.00

628

10. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А.

Красноярова С.В.

06.09.18

15.00

509

11. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Біла Т.А.

11.09.18

9.00

216

12. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

9.30

328

13. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

Дата, час та місце проведення будуть визначені окремо

14. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

15. З питань будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Губерник А.О.

Хомут О.І.

Керуючий справами апарату обласної ради

О.М. Балан