65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Основні заходи, які проводяться за участю органів місцевого самоврядування Одеської області з 07 до 13 жовтня 2019 року

Одеська

обласна рада

Дата, час

Зміст заходу

Місце проведення

07 жовтня

10:00

Пленарне засідання 27-ї позачергової сесії обласної ради VIІ скликання

(Відповідальні: Балан О.М., Білоус О.С.)

ІІІ поверх,

зала засідань

08 жовтня

11:00

Особистий прийом громадян першим заступником голови обласної ради Шкарівським В.М.

(Відповідальні:Кравченко О.Д., Коваль О.В.)

Громадська приймальня обласної державної адміністрації

08 жовтня

12:00

Участь заступника голови обласної ради Дімчогло Ю.Д. в урочистих заходах з нагоди Дня юриста

(Відповідальні: Балан О.М., Муравський А.Г.)

Національний університет «Одеська юридична академія»,

вул. Академічна, 2

11 жовтня

10:00

Участь керівництва обласної ради в урочистих заходах та врученні нагород з нагоди відзначення Дня захисника України

(Відповідальні: Балан О.М., Доценко О.І., Рогульський В.В.)

каб. 531

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

райони області

(за окремим

графіком)

Протягом

тижня

Виїзди робочої групи з визначення стану використання корисних копалин на території Одеської області

(Відповідальний: Харлашин О.О.)

райони області

(за окремим

графіком)

Відділ організаційної роботи апарату обласної ради

 

 


 

 

Орієнтовний графік

проведення окремих засідань постійних комісій Одеської обласної ради

з обговорення питань проекту Порядку денного пленарного засідання 28-ї сесії обласної ради

Місце проведення:

Адмінбудинок обласної ради № 1

Дата

Час

Місце

проведення

Назва постійної комісії

Відповідальні за підготовку засідання

30.09

11:30

301

1. З питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

Андрєєнков В.В.

Клібанська Л.І.

08.10

11:00

509

2. З питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

Сеник Р.В.

Гур’єв І.М.

12:00

628

3. З питань охорони здоров’я та соціальної політики

Садовник А.А. Красноярова С.В.

12:00

301

4. З питань прав людини, свободи слова та інформації

Бойченко І.І.

Скульська О.Є.

13:00

632

5. З питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку, культурної спадщини

Губерник А.О.

Левчук М.І.

09.10

11:00

632

6. З питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

Кузькевич М.Д.

Жогова В.Ю.

15:00

328

7. З питань управління майном спільної власності територіальних громад області

Юрко О.І.

Демченко І.М.

10.10

11:00

509

8. З питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

Хмелевський А.Б.

Надем’янова І.Г.

18.10

12:00

632

9. З питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Абрамова Є.Г.

Біла Т.А.

Дата, час та місце проведення будуть визначені додатково

10. З питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

Волканов В.Д.

Харіна Л.О.

11. З питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

Табунщик Р.В.

Раздорожний Г.Ю.

12. З питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Чапір Д.П.

Ісаєва Л.С.

13. З питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

Бабенко О.А.

Самофалов Р.О.

14. З питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

Зінченко М.А.

Данцевич С.В.

15. З питань агропромислового комплексу

Чиклікчи Г.Г.

Подкаминський О.Г.