65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Григорій Діденко привітав вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

13-01-2022
1FD44479-FC4F-4783-AFCA-F04873949148

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко привітав зі старим Новим роком вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Одеської облдержадміністрації, що на вулиці Василя Стуса в Одесі.

13 січня він приїхав до закладу із подарунками, поспілкувався з колективом та дітьми, побажав їм щасливого і приємного року. 

«Хочу, щоб ви завжди відчували підтримку дорослих, нашу увагу та турботу. Ми зробимо все можливе для того, щоб ви частіше посміхалися, — підкреслив Григорій Діденко. — Всі ви дорослішаєте, але я дуже прошу: не переставайте мріяти, вірити в чудеса і те, що добро завжди перемагає».

Разом з головою обласної ради заклад відвідала депутат Оксана Дімова. Після привітань дітей розважали професійні аніматори, які проводили веселі конкурси відповідно до кожної вікової групи.

Нагадаємо, що минулого року депутати Одеської обласної ради взяли шефство над цим центром. У день народження кожного вихованця у заклад приїжджає один з депутатів та дарує саме той подарунок, що замовила дитина. 

Повернутися назад