65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Одеська обласна рада відзначила паралімпійців

19-10-2021
EEE2679A-4B06-4FF8-BE72-F1B373C09207

19 жовтня в Одесі відбулась зустріч керівництва обласної ради та облдержадміністрації з чемпіоном, призерами, учасниками ХVІ літніх Паралімпійських ігор у Токіо — 2020 та їх особистими тренерами. 

Нагадаємо, що спортсмени з Одеської області  вибороли шість медалей: одну золоту, дві срібні та три бронзові. 

Відтак, заслужений майстер спорту України з веслування академічного Роман Полянський здобув золото. Заслужений майстер спорту зі стрільби кульової Василь Ковальчук — срібну та бронзову медалі. Заслужений майстер спорту зі стрільби кульової Андрій Дорошенко — срібну. Майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової Ірина Щетнік — дві бронзові медалі.

Під час зустрічі голова Одеської обласної ради Григорій Діденко вручив спортсменам та їх тренерам почесні відзнаки та цінні подарунки обласної ради — наручні годинники. Разом з головою Одеської облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким він також вручив спортсменам та тренерам сертифікати на отримання грошової винагороди — від 100 тисяч до 500 тисяч гривень.

«Мені дуже приємно бути сьогодні в цій залі і бачити перед собою людей, для яких немає нічого неможливого. Які ніколи не здаються, не підкоряються долі та обставинам, — підкреслив Григорій Діденко. — Я неймовірно пишаюся вашими досягненнями, вашою силою, шаленою волею до перемоги. Поважаю вашу титанічну роботу над собою».

Повернутися назад