65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Політики України, США та ЄС зібралися на міжнародному форумі «Одеські дебати»

28-10-2021
8B01AC7D-0999-489E-801F-2C32755C43B7

IV щорічний міжнародний форум «Одеські дебати» відкрився в готелі «Бристоль» 27 жовтня.  

Політики, дипломати, експерти міжнародних компаній та організацій зібралися в Одесі для обговорення геополітичної, економічної та енергетичної безпеки, а також посилення трансатлантичної співпраці з Україною. 

«Україна більше не є країною, якою була сім років тому. Вона впевнено рухається своїм курсом до Європи та її трансатлантичних партнерів. Наші досягнення заслуговують на високу оцінку, і ми просуваємося вперед завдяки загальній підтримці», — підкреслив під час відкриття бізнесмен та голова благодійної організації «Фонд Бумбурасу» Пантелеймон Бумбурас, що є одним з організаторів форуму.

Одеську обласну раду на заході представляв перший заступник голови Олег Радковський. Він підкреслив важливість ​​постійної присутності українського питання на міжнародному порядку для якнайшвидшого припинення окупації територій.

У перший день форуму спікерами дебатів стали екс-глава МЗС України Павло Клімкін, заступник держсекретаря США у країнах Східної Європи та Кавказу (онлайн) Робін Данніган та голова Представництва ЄС України Матті Маасікас. Вони обговорили питання трансатлантичних перспектив України для зміцнення суверенітету.

 

Повернутися назад