65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Субвенція на реставрацію музеїв та філармонії: чергове засідання провела комісія з питань бюджету

08-11-2021
9B4E3BD6-7EFA-4584-B876-510FA615C10E

5 листопада чергове засідання провела постійна комісія Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності, яку очолює Ольга Юрко.

Депутати розглянули та підтримали проєкт розпорядження голови Одеської облдержадміністрації про перерозподіл доходів та видатків обласного бюджету на 2021 рік.

Згідно з документом, планується передбачити  субвенцію з державного бюджету на ремонтно-реставраційні та консерваційні роботи пам’яток культурної спадщини на суму 60 млн грн.

З них 30 млн грн будуть направлені на ремонтно-реставраційні роботи Нової біржі (Одеська обласна філармонія). 15 млн грн — на проведення ремонтно-реставраційних робіт Палацу Потоцьких (Одеський художній музей). Ще 15 млн грн — на ремонтно-реставраційні роботи Палацу Абази (Одеський музей західного і східного мистецтва).

Крім того, на 10 млн грн буде збільшено видатки розвитку спеціального фонду на капітальний ремонт Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць».

220 тис. грн буде виділено КП «Облтрансбуд» на розробку проєктно-кошторисної документації для проєктування системи протипожежної безпеки нежитлових будівель та споруд на вулиці Успенській, 4 в Одесі.

Повернутися назад