65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

У селі Утконосівка триває реконструкція Свято-Архангело-Михайлівського храму

14-01-2022
DB56D6DC-6952-49A4-840C-E6552CECA65A

Заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський в рамках робочого візиту до Ізмаїльського району відвідав село Утконосівка, де наприкінці року було завершено перший етап реконструкції пам’ятки архітектури обласного значення — Свято-Архангело-Михайлівського храму. 

У 2021 році з обласного бюджету на реконструкцію було виділено 500 тисяч гривень. Вже облаштовано прилеглу до храму територію та покладено тротуарну плитку. Наступним етапом реконструкції стане ремонт купола, який планується провести цього року.

Під час візиту на південь області Вадим Шкарівський також відвідав концерт «Різдвяні зустрічі» у Болградському центрі культури та відпочинку.

Перед початком заходу він привітав мешканців району зі святами. «Я хотів би побажати всім, щоб цей рік приніс нам тільки світле, добре і хороше», — зазначив заступник голови обласної ради.

Після офіційної частини розпочалася велика культурна програма за участю творчих колективів, церковного хору, вокальних, танцювальних та фольклорних ансамблів.

«Особливо хотілося б подякувати Болградській єпархії — за те, що вона підтримує духовні та культурні цінності нашого народу і виховує їх у нашій молоді», — підкреслив Вадим Шкарівський. 

Повернутися назад