65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одесі проходить засідання Міжпарламентської ради Україна – НАТО

26-10-2021
CF94EE55-6B75-47A0-9D66-AF7E1C8D555B

26-27 жовтня в Одесі проходять засідання Міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC).

До ради входять народні депутати України та члени Парламентської асамблеї НАТО. 

«Ми дуже вдячні країнам — членам НАТО, які постійно та послідовно підтримують Україну в її прагненні до захисту своєї незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, — розказав під час урочистого відкриття співголова UNIC, перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко. — Кожен подібний захід посилює нашу координацію, зближує нас, ми можемо ще ефективніше протистояти викликам, які постають перед нами».

На порядку денному — програма реформ в Україні, безпека в Чорноморському регіоні, оцінка співробітництва Україна — НАТО, а також протидія російській підривній діяльності та дезінформації в Україні.

«Радий бачити в Одесі таких поважних гостей, як віцепрезидент Парламентської асамблеї НАТО Аттіла Местерхазі, і розуміти, що у України є такі потужні союзники. Вважаю, що міжпарламентський контроль за реалізацією стратегії євроатлантичної інтеграції є надзвичайно важливим інструментом в сучасних умовах», — прокоментував голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, який долучився до засідання. 

У перший день на засіданнях серед інших виступили віцепрем’єр-міністр з питань євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та голова комітету з питань інтеграції України до Євросоюзу Іванна Климпуш-Цинцадзе.

На заході також був присутній перший заступник голови обласної ради Олег Радковський.  

 

Повернутися назад