65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В Одеській області відзначають День визволення України від фашистських загарбників

28-10-2021
7B031B48-7864-40EA-A9C6-3E978D7A2332

28 жовтня відзначається 77-ма річниця визволення України від фашистських загарбників. Урочисті заходи проходять по всій Одеській області.

Зокрема в Одесі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в парку Шевченка. У заході брали участь керівники міста та області, військові, представники духовенства та громадськості.

«Сьогодні ми вшанували пам’ять тих, хто поліг у цій визвольній боротьбі. Вшанували і тих, хто пережив страх, біль, виснаження та повернувся додому, але вже до іншого, не того звичного життя, — підкреслив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. — Події Другої світової залишили свій страшний відбиток на долях не одного покоління українців. Це люди, що пережили величезну трагедію».

Зазначимо, що ця дата відзначається щорічно згідно з Указом Президента України від 20 жовтня 2009 року — з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні.

Повернутися назад