65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Вадим Шкарівський здійснив робочий візит у громади Болградського району

26-11-2021
50A8B908-F7E3-46D4-A4A9-DA49364DC483

БЗаступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський відвідав з робочим візитом громади Болградського району. 

У Кубейській сільській громаді він ознайомився з роботою місцевої школи, де є проблема з облаштуванням та ремонтом внутрішніх санвузлів. Зараз діти користуються вуличними туалетами. Вже розробляється проєктно-кошторисна документація, до кінця листопада розпочнуться роботи з капітального ремонту санвузлів.

Вадим Шкарівський також оглянув шкільний спортивний майданчик, на якому необхідно провести реконструкцію. Зараз місцева влада займається виготовленням проєктно-кошторисної документації. Заступник голови обласної ради зазначив, що разом з депутатами намагатиметься передбачити необхідні на реконструкцію майданчика кошти в бюджеті Одеської області на 2022 рік.

Далі побували у школі села Оріхівка Кубейської громади. Місцеві жителі просять закупити обладнання для організації шкільного кінотеатру. 

«Це питання намагатимемося вирішити до кінця року, відповідні документи вже готуються», — зазначив Вадим Шкарівський. 

Він також відвідав Криничненську сільську громаду, де цього року здійснено капітальний ремонт тротуарів, а також збудовано огорожу для місцевого стадіону.

Місцеві жителі та сільський голова подякували за внесок у розвиток села та попросили наступного року утеплити фасад дитячого садка, провести ремонт коридорів у школі та продовжити ремонт тротуарів.

Повернутися назад